info@altamach.com   +90 312 394 45 81

Hakkımızda

ALTAMACH

İleri teknoloji ve üstün kalite anlayışı ile dış cephe erişim sistemleri üretimi yapan Altamach, 2015 yılında Ankara Ostim’de üretime başlamıştır.

Dış cephe erişim sistemleri konusunda uzmanlaşmış bir firma olan Altamach, teknik bilgi birikimi ile müşterilerin ihtiyaç duyduğu makineleri ve belirledikleri projeleri sorunsuz olarak gerçekleştirmektedir.

Sağlamlık, emniyet ve teknoloji ilkesi ile yola çıkan firmamız, standart ürünlerinin yanı sıra, müşterinin ihtiyaçlarına bütünüyle cevap verebilen, isteğe göre uyarlanmış makineler üretme konusunda dünyada sayılı firmalardan biri olmayı amaç edinmiştir.

Edindiğimiz tecrübe ve gençliğimizden aldığımız dinamizm ile teknolojimizi her zaman yenileyerek, hizmetimizi; kaliteli üretim, uygun fiyata satış, ürün bakımı ve doğru servis anlayışı doğrultusunda devam ettirmekteyiz.

Misyonumuz

Mühendislik ve tasarım birimlerinde ki en son teknolojik olanakları kullanarak yüksek kalite standartlarında gelişen teknolojilere uygun çözümler üretmek.

Araştırmacı ve yenilikçi uygulamalarla dengeli ve sürekli büyüyüp sektörü yönlendirmek ve marka güvencesini hissettirmek.

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine aşarak cevap veren ürün ve hizmeti sunmak.

Dürüstlükten ve kaliteden ödün vermeden güvenilir ve estetik ürünler geliştirmek, üretmek, sunmak ve satış sonrası hizmetini vermek.

Vizyonumuz

Genç, dinamik, yenilikçi ve müşteri odaklı ekibi ile farklılığını ve gücünü hissettirip rakiplerine üstünlük sağlayan; dünyada ilkleri ve enleri başaran; yaptığı ürünlerle bir dünya markası olmayı hedefleyen; ülkemizde ve dünyada beklentilerin üzerinde hizmet sağlayıp cephe erişim sistemleri arasında akla gelen ilk firma olmak.